بهترین بروکر فارکس کدام است؟

اولین قدم برای ورود به دنیای فارکس انتخاب بروکری مورد اعتماد است چرا که بروکری که انتخاب میکنید قرار است به عنوان یک کیف پول از از دارایی شما نگه داری کند و در کنار این نگه داری  به عنوان یک واسطه بین شما و بان  LP  باشد و اجازه معامله گری را به شما در بازار جهانی صادر کند.

در دنیای امروز تعداد بروکر های بسیار زیادی  وجود دارد که تعداد آنها به بیش از 16 هزار بروکر در سراسر دنیا میرسد. اما کدام یک میتوانند برای مطمعن تر باشد و  خدمات بهتری را به ما ارائه دهند؟

 

متن سربرگ خود را وارد کنید

از آنجا که  بروکر به عنوان یک واسط درخواست های ما را  به  بانک یا LP ارسال میکند باید مراقب انتخا بروکر خود باشیم، و بروکری را انتخاب نکنیم که سود ما به ضرر آن و ضرر آن به سه سود ما باشد، چرا که  ممکن در این شرایط دست به شیطنت بزند،  بدون شک یکی از بهترین سایت ها و مرجع مقایسه این بروکر ها سایت Wukifx.com است، وبسایتی که شما فقط کافیست نام بروکر مورد نظر خود  را سرچ کنید تا اطلاعات  کاملی در خصوص تاییده های بروکر بدست آورد.

چه موردی در انتخا بروکر برای ما مهم است؟

در قدم اول امنیت چرا که تمام خدمات بعدی بروکر در گرو امنیت اولیه بروکر است.

در قدم دوم به حجم سرمایه موجود در بروکر توجه میکنیم که چه سرمایه ای به برورکر متصل است

در قدم سوم به سابقه بروکر توجه میکنیم چرا که میتوان گفت هرچه قدمت بروکر بیشتر باشد امکان لطمه زدن به حساب ما کم تر است.

در قدم چهارم بررسی میکنیم که سرمایه گذاری در این بروکر با توجه به محدویت های پاسپرت ایرانی برای من مشکلی خواهد داشت یا خیر؟

در قدم پنجم به رگوله بودن بروکر و داشتن لایسنس های مختلف  توجه میکنیم چرا که اگر بروکر اقدام به نقض قوانین نصب شده کند این رگوله از بروکر گرفته میشود.

شاید  بتوان گفت که بروکری که پلتفرم سی تریدر را در کنار سایر پلتفرم های دیگر قرار میدهد امنیت بیشتری را برای ما تامین میکند، چرا که شیطنت در پلفرم سی تریدر ،دشوار تر نسبت به متاترید است..

و در اخرین قدم به میزان اسپرد،  پشتیبانی زبان فارسی ،